Jak zaaranżować mały przedpokój?

Większość osób w dzisiejszych czasach mieszka w blokach na dużych osiedlach. Takie mieszkania cechuje przede wszystkim to, że znajdują się w nich mikroskopijne przedpokoje. Architektom zależy przede wszystkim na tym, aby pokoje były jak najbardziej przestronne i oszczędzają oni na powierzchni przedpokoju.

W jaki sposób urządzić swój przedpokój, aby był on funkcjonalny i praktyczny? Przede wszystkim, za wszelką cenę trzeba postarać się o wstawienie szafy do przedpokoju. Najlepiej, jeżeli będzie to szafa na wymiar. Fachowcy są w stanie bardzo dobrze projektować szafy w małych pomieszczeniach i niekiedy zadziwiają oni klientów swoimi pomysłami. Szafa zabudowana pod sam sufit jest bardzo praktyczna, ponieważ można w niej zmieścić wiele rzeczy.

Można ją na przykład pokryć taflami luster. Dzięki temu, każdy przedpokój automatycznie wydaje się być znacznie szerszy, niż jest w rzeczywistości. Poza tym, zadbajmy również o wieszaki na ścianie, gdzie powiesić swoje okrycia mogą zarówno domownicy, jak i goście odwiedzający rodzinę. Dobrze pomyśleć też o niewielkim stoliku lub taboreciku, na którym można wygodnie usiąść ubierając obuwie. Może być to pufa, w której chować można różnego rodzaju drobiazgi. Trzeba cały czas myśleć praktycznie i oszczędzać miejsce. Sprawdzają się więc schowki, pawlacze i szuflady, w których można przechowywać różnego rodzaju rzeczy.

Dodaj komentarz