lozko posciel kwiaty

Pościel w kwiaty – najgorętszy trend ostatnich miesięcy

Gustownie wyglądająca sypialnia znacznie zwiększa komfort przebywania w niej. To bardzo ważne, zważywszy na to, jak często człowiek w owej sypialni się znajduje. Najważniejszym elementem tego pomieszczenia jest łóżko, natomiast nieodłącznym jego elementem jest kołdra przyobleczona w pościel. Przez ostatnie miesiące można zauważyć, że ogromną popularnością cieszą się nowoczesne pościele w kwiaty.

Pościel wbrew pozorom jest bardzo ważnym czynnikiem warunkującym jakość snu. Wystarczy zdać sobie sprawę z tego, że człowiek spędza około jedną trzecią lub czwartą część swojego życia śpiąc. Z tego powodu warto postawić na to, by pościel była dobrej jakości, ponieważ wpływa ona na komfort snu i stan skóry. Musi zapewniać odpowiedni przepływ powietrza, by ciało w nocy się nie pociło, ale też oferować dobrą izolację termiczną, by organizm się nie oziębił w chłodne wieczory. Estetyka jednak jest równie ważna, komfort bowiem polega nie tylko na wygodzie, a w sypialni człowiekowi powinno się też podobać! Nic z kolei nie uświetni tego pomieszczenia bardziej, niż ładna pościel. Kwiaty to wzór zyskujący coraz większą popularność, jednak dlaczego?

Pościel w kwiaty nie bez powodu jest hitem ostatnich miesięcy. Motywy florystyczne są stosowane we wzornictwie tekstyliów od wieków, czasem wyżej, innym razem niżej pod względem popularności. Dzisiaj natomiast kwiaty są wzorem pożądanym. Naturalne motywy zawsze kojarzą się ze spokojem, harmonią, a przecież o to chodzi w sypialni. Tego typu pościele dodają również niepowtarzalnego charakteru i odnajdą się w dosłownie każdym stylu architektury wnętrz.

Nie chodzi tylko o pościel w kwiaty. Również na ubraniach od kilku miesięcy można spotkać motywy florystyczne w ogromnej częstotliwości. Nie trzeba więc szukać daleko, wystarczy przejść się do centrum handlowego i obejrzeć wystawy. Warto wspomnieć, że często nie chodzi o pojedyncze kwiaty w sporych odstępach, ale prawdziwy gąszcz, miks pełen różnych kolorów.

Pościel w kwiatuszki na wiosnę

Bardzo popularne są pościele, które mają grafikę przestawiającą kwiaty na wiosnę. Warto wiedzieć, że wiele z nich ma swoje głębsze znacznie. Wybierz więc pościel idealnie dostosowaną do Ciebie! Osobiście polecamy pościel z jedwabiu, którą zakupić można u Naszego partnera posciel.biz

Tulipany na przykład, są symbolem oddania i miłości. Konwalie sprawdzą się w przypadku osób tęskniących za przyrodą, zwierzętami i pięknymi, naturalnymi krajobrazami. Narcyz z kolei oznacza miłość do własnej osoby i piękno. Krokusy są znakiem szacunku, miłości, ale też siły i hartu ducha – przebijają się przez śnieg w celu własnego spełnienia. Hiacynty zależnie od koloru mogą mieć różne znaczenie, jednak zawsze chodzi o dążenie do szczęścia w relacji z partnerem, niezależnie od przeciwieństw. Irys natomiast jest znakiem zaufania.

Jednak nie tylko kwiaty na wiosnę cieszą się popularnością w przypadku bielizny pościelowej. Nadal bardzo często można się spotkać z grafikami przedstawiającymi róże, słoneczniki itd.

Nowoczesne pościele w kwiaty

W dzisiejszych czasach bardzo często można się spotkać z pościelami, które z jednej strony posiadają motywy często nawiązujące do kwiatów egzotycznych. Świetnie sprzedają się nowoczesne pościele w jasne kwiaty na ciemnym tle. Najczęściej występującym kolorem jest zieleń, dlatego obok kwiatów znajduje się znaczna ilość liści i łodyg, tworząc swego rodzaju

Dodaj komentarz